• 1400/12/03
  • - تعداد بازدید: 388
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

خط مشی

خط‌ مشی، اهداف و ماموریت‌های کتابخانه دیجیتال

خط‏ مشی کتابخانه دیجیتال
 
مجموعه‏ های دیجیتال همانند مجموعه‏های سنتی، بر اساس رسالت و دامنه مشخصی شكل مي‏گيرند و همان‏هاست كه مراحل و فعالیت‏های مجموعه‏سازی را هدایت می‏کنند. در این زمینه خط مشی‏ها و برنامه‏های کتابخانه و مهم‏تر از همه نیازهای کاربران در مجموعه‏سازی دیجیتالی کتابخانه نقشي اساسی دارند.

کتابخانه دیجیتال دانشگاه علوم پزشکی فسا در واقع پورتال دسترسی به منابع الکترونیکی پزشکی معتبر و به‌روز است که یا از طریق کنسرسیوم وزارت بهداشت خریداری و در اختیار دانشگاه‏ها قرارداده می‏شود یا منابع رایگان معتبری است که از طریق وب قابل دسترسی است. این پورتال شامل خدماتی مانند لینک دسترسی به پایگاه‏های اطلاعاتی علمی، اخبار مربوط به فعالیت‏های انجام شده، پرسش از کتابدار و دیگر فعالیت‏های کتابخانه دیجیتال است.

خط‏ مشی دسترسی به کتابخانه دیجیتال

کلیه افراد جامعه دانشگاهی علوم پزشکی فسا اعم از اساتید، دانشجویان و کارمندان در محیط دانشگاه می‌توانند از امکانات کتابخانه دیجیتال استفاده نمایند.

کلیه افراد جامعه دانشگاهی علوم پزشکی فسا اعم از اساتید، دانشجویان و کارمندان می‏توانند در خارج دانشگاه از طریقVPNاز کلیه امکانات کتابخانه دیجیتال استفاده نمایند.

دسترسی به سایر منابع دیجیتال دانشگاه از جمله پایان‏نامه‌ها و طرح‏ها و مقالات پژوهشی به جهت رعایت حقوق مولفین فقط با حضور در محل کتابخانه و زیر نظر کتابدار مرجع امکان پذیر است. و کاربران اجازه پرینت کامل و یا کپی از فایل کامل این منابع را ندارند و تنها اجازه یادداشت برداری دارند
عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: